خبرها و رویدادهای سینمایی ایران و جهان

کارگاه داریوش فرهنگ در موزه سینما

کارگاه «کارگردانی و بازیگری در سینما» توسط داریوش فرهنگ در موزه سینما برگزار می‌شود.

موزه سینمای ایران با توجه به تجربه و تخصص داریوش فرهنگ در حوزه کارگردانی و بازیگری کارگاه “کارگردانی و بازیگری در سینما” را با حضور این هنرمند برگزار می‌کند.

این کارگاه روز چهارشنبه پانزدهم آذرماه ساعت ۱۵ ویژه اعضا باشگاه مخاطبان در سالن فردوس موزه سینما برگزار می‌شود و علاقمندان برای شرکت در این کارگاه می‌توانند با مراجعه به لینک clubmuseum.ir/workshops/۳۴ ثبت نام کنند.

داریوش فرهنگ در این کارگاه به مباحثی همچون کارگردانی در سینما شامل ایده و اجرا، حضور به عنوان بازیگر در آثار کارگردانان دیگر، حضور همزمان به عنوان بازیگر و کارگردان در یک اثر، هدایت بازیگران و ارتباط با عوامل فیلم سبنمایی و… خواهد پرداخت.

در کارنامه هنری داریوش فرهنگ کارگردانی آثاری همچون: طلسم، تکیه بر باد، یک گزارش واقعی، دو فیلم با یک بلیت و… همچنین کارگردانی مجموعه‌های تلویزیونی سلطان و شبان، طلسم شدگان، تولدی دیگر، راه شب و … دیده می‌شود.

وی همچنین در آثاری همچون محمد رسول الله (ص)، شاید وقتی دیگر، سفر، دو فیلم با یک بلیت و مجموعه‌های تلویزیونی کلاه پهلوی، بی گناهان، در جستجوی آرامش، سلمان فارسی، معصومیت از دست رفته و … نقش آفرینی داشته است.