خبرها و رویدادهای سینمایی ایران و جهان

دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان اعلام کرد:

مهلت ثبت نام متقاضیان شرکت در جشنواره فقط تا 31 مرداد

دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تأکید کرد مهلت ثبت نام و ارسال نسخه بازبینی آثار متقاضیان شرکت در جشنواره که پیش از این تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 31 مرداد ماه اعلام شده بود تمدید نمی‌شود.

به گزارش آی تیکت نیوز به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و اطلاع رسانی جشنواره، دبیرخانه این رویداد هنری در جریان جلسه  اعضای ستاد اجرایی با ابراز خرسندی از مشارکت متقاضیان شرکت در جشنواره اعلام کرد: با توجه به استقبال چشمگیر هنرمندان، پایان وقت اداری سه شنبه 31 مرداد ماه سال جاری آخرین زمان ثبت نام و ارسال نسخه بازبینی فیلم‌ها به دبیرخانه جشنواره بوده و به دلیل لزوم توجه به جدول زمان‌بندی بازبینی فیلم‌ها و سایر مراحل جشنواره، سامانه ثبت آثار امکان پذیرش را ندارد. از این رو تقاضا می شود فرآیند ثبت نام متقاضیان و ارسال نسخه بازبینی در اندک فرصت باقیمانده انجام و فیلم‌ها به آدرس: تهران خیابان ولی‌‌عصر (عج) نرسیده به ایستگاه توانیر، نبش خیابان لنکران، پلاک 2454 طبقه پنجم ساختمان شماره 3 بنیاد سینمایی فارابی کد پستی 1434843631 ارسال شود. همچنین شماره تلفن‌های: 02188194235 و 02188194248 آماده پاسخگویی سئوالات متقاضیان در این زمینه است.
سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان  با دبیری مجید زین العابدین از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری ( 7 تا 12 اکتبر 2023) در اصفهان برگزار می شود.