خبرها و رویدادهای سینمایی ایران و جهان

دوره هفت روزه فیلمسازی موسسه تصویر شهر

اسامی اساتید کارگاه‌های دوره فیلمسازی «مدرسه تصویر» اعلام و از پوستر آن رونمایی شد.

در این دوره هفت روزه، ۲۱ کارگاه توسط سینماگران مطرح سینمای ایران برگزار می شود که لیست آن ها به این شرح است: کارگاه فیلمنامه نویسی و کارگردانی سینما/ حسین دوماری و پدرام پور امیری، کارگاه فیلمنامه سریال/ پویا سعیدی، کارگاه کارگردانی فیلم اول/ امید شمس، کارگاه نحوه ی تعامل با بازیگر و کارگردانی/ کاظم دانشی، کارگاه فیلمبرداری/ علیرضا برازنده، کارگاه عکاسی فیلم/ علی نیک رفتار، کارگاه برنامه ریزی و دستیار کارگردان/ دانش اقباشاوی، کارگاه طراحی صحنه/ امیرحسین حداد، کارگاه گریم/ محسن دارسنج، کارگاه تهیه و تولید و پخش فیلم/ سعید خانی، کارگاه طراحی صدا و صداگذار/ آرش قاسمی، کارگاه صدابرداری/ مسیح سراج، کارگاه تدوین/ میثم مولایی، کارگاه اصلاح رنگ و نور/ نیما دبیرزاده، کارگاه جلوه های ویژه/ محمد برادران، کارگاه فیلم کوتاه/ حسین فلاح آبادی، کارگاه فیلمسازی با موبایل/ مسعود زارعیان، کارگاه روابط عمومی و تبلیغات/ امیرحسین رسائل، کارگاه طراحی پوستر/ طاها ذاکر، کارگاه موسیقی فیلم/ حبیب خزائی فر و کارگاه تهیه فیلم کوتاه و پخش فیلم/ پوریا حیدری.

دوره حرفه‌ای سینما از پیش تولید تا پس تولید با شعار «سینما در سینما» با هدف کشف و حمایت از استعدادهای جوان برگزار و در پایان دوره نیز گواهینامه معتبر اعطا می شود. برای دانشجویان رشته هنر تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

پس از پایان برگزاری دوره، با نظر جمعی سینماگران، سه نفر از هنرجویان مستعد و علاقمند به فیلمسازی انتخاب شده و شهریه آنان به طور کامل بازگردانده می‌شود.

در برگزاری این دوره مدرسه تصویر از ۴ تا ۱۰ خردادماه ۱۴۰۲ در پردیس سینما گالری ملت برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام از شنبه تا چهارشنبه به غیر از روزهای تعطیل رسمی از ساعت ۱۰ الی ۱۶ با شماره های ۲-۸۸۱۹۳۳۰۱ (داخلی ۳۰۱) تماس حاصل و جهت ثبت نام به صورت آنلاین از طریق وب سایت https://school.tasvireshahr.com اقدام کنند.