خبرها و رویدادهای سینمایی ایران و جهان

«خط سوم»؛ مجله‌ای تخصصی برای بانوان از شبکه دو

«خط سوم» با نگاه تخصصی به مسائل مختلف حوزه بانوان از پنجم اردیبهشت روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

برنامه «خط سوم» یکی از جدیدترین تولیدات گروه خانواده این شبکه با محوریت بانوان ایرانی در مسائل مختلف، سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
این برنامه شامل بخش‌های متنوعی شامل «هدیه فرهنگی» با اجرای دکتر معصومه امیرزاده پیرامون معرفی کتاب، «تجربه زیسته» در قالب پادکست تصویری، «معرفی بانوان شاخص انقلاب اسلامی» با اجرای سمیه آقاجانی و «مردم چی میگن» با موضوع مصاحبه مردمی با توجه به موضوع برنامه خواهد بود.
نخستین قسمت این برنامه با موضوع «تصویر زن ایرانی در نگاه بین‌الملل» میزبان دکتر فاطمه قاسم‌پور (رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی و نماینده تهران) خواهد بود که سه‌شنبه 5 اردیبهشت روانه آنتن می‌شود.
«بانوان و تشکّل‌های دانشجویی» موضوع قسمت دوم این برنامه باحضور سه تن از فعالان تشکّل‌های دانشجویی خواهد بود که چهارشنبه 6 اردیبهشت تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.
«خط سوم» تولید گروه خانواده شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدیزدان ملک‌آبادی و سردبیری و اجرای سحر دانشور، سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها حوالی ساعت 23 روانه آنتن این شبکه خواهد شد و بازپخش آن، پنجشنبه و جمعه ساعت 4:10 صبح خواهد بود.