خبرها و رویدادهای سینمایی ایران و جهان

«قطع فوری» به گروه هنر و تجربه رسید

فیلم سینمایی «قطع فوری» ساخته مریم بحرالعلومی از ۶ اردیبهشت‌ در سینما‌های منتخب هنروتجربه روی پرده می‌رود.

فیلمنامه این فیلم سینمایی که محصول مستقل گروه فیلمسازی بحرفیلم است، بر اساس طرحی از مریم بحرالعلومی، توسط او به صورت مشترک با لیلا نیکزاد به نگارش درآمده و قصه‌ای عاشقانه از شبی کرونایی را روایت می‌کند که زمین لرزه‌ای پنج ریشتری، تهران را می‌لرزاند.

مریم بحرالعلومی پیش از این کارگردانی دو فیلم سینمایی «پاسیو»، «شهربانو» را در کارنامه دارد. «قطع فوری» اولین تجربه بحرالعلومی در مقام تهیه‌کنندگی فیلم بلند سینمایی محسوب می‌شود.

بازیگران «قطع فوری» عبارتند از سامان صفاری، افسانه کمالی، غزال نظر، علی کیان‌ارثی، محمدرسول صفری، یاسمن ترابی، سادیا جلالی‌پور، علی یعقوبی، احمدرضا معراجی، علی اردلان، خشایار بحرالعلومی، آرمان درویش‌ملا، گلبرگ محمدی، رامینا حسینی و روشنک عجمیان، با هنرمندی شقایق فراهانی، سوگل طهماسبی و سیاوش چراغی‌پور، با معرفی الهه منصوریان، سیداحمد حسینی، ساسان کریمی و آخرین نقش‌آفرینی جاودانه علی انصاریان.

فیلم‌های گروه سینمایی هنروتجربه در دو سانس ۱۶ و ۱۸ در سالن‌های منتخب این گروه در تهران اکران می‌شود و روز‌های چهارشنبه نیز در سینما‌های هنروتجربه شهرستان‌های مختلف سراسر کشور روی پرده می‌رود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت‌های بلیت‌فروشی مراجعه کنند.